Третій рік Вероніки

Вероніці у суботу буде вже три роки! Аж не віриться! Здається, між тим, коли їй було 2 і  сьогодні лежить ціле життя, настільки багато всього змінилося. Це вже повністю окрема особистість, зі своїми особливостями, своїм характером, яка може зрозуміло виразити себе. Уже не треба про щось здогадуватися, вона ясно все розкаже і покаже, і це неймовірно!

Про перший рік Вероніки я написала у жж, а от про її другий рік – лишилося все в фб. Так як я не зробила такий пост про її 2 роки, то нагадаю, що і два були чудові, за той рік вона пішла в садок, почала більш-менш розмовляти, ми провели чудове літо в Греції, Франції, Україні, а осінь в Флоренції, а головне за той час ми знову преїхали в Стокгольм! Ось таким був той час між її роком і двома:

2роки

Та цей пост про її третій рік! 

Ось так ми його зустрічали:

Nov2015 2

А потім був грудень з його неймовірно красивими святами! Знаєте, Різвдо точно створене для дітей, ця казка просто неймовірна, коли у вас є малеча!

НовийРік

Так само чарівно пройшов і січень:

січень

Ми почали їздити ледь не щонеділі у Культурхусет малювати, бо дуже вже подобається малечі розказувати тамтешнім художникам, як називаються кольори і як взагалі треба малювати! А ще ми вивчили напамять усі книжки видавництва “Olika”, книжки про Теслу і його батьків стали просто улюбленцями, і я ще про них внукам буду розповідати:)

Jan 2

У лютому ми продовжували жити і радіти життю, Вероніка стала постійною гостею у всіх наших улюблених музеях, бо ще ще робити узимку? Це ми в Модерні.

лютий

А це ми вже у березні в Модерні святкуємо мій ДН:)

мій дн

І ще святкуємо!

берещень1

А в квітні до нас приїхав дідусь – тобто мій тато! Вероніка дуже любить дідуся, ну, а хто ж не любить дідусів, правда? На те вони і є, щоб їх любити!

ікея

тато толя вер

А у травні ми майнули у Даларну – “найшведську” із шведських провінцій!

травентдаларна

А це перша рослинка Вероніки, власноруч посіяна і вирощена:

рослина

Потім почалося літо!

Ми влаштували все для фану!

ьасейн

У серпні поїхали у Фрайбург і Стразбург, перед цим ще побувши в Дюсельдорфі! Вероніці дуже сподобалася Німеччина, тепер вона на весь “закордон” каже “Тюськланд” (Німеччина шведською:) фрайбургстразбург

І, звісно, ми багато гуляли Стокгольмом!

скансен

Хоча і в подорожах були достатньо часу! Вероніка обожнює літаки і потяги, в них вона може бути вічно:)поїзд

А ще Вероніка любить море, і постійно проситься туди. Ми чесно, стараємося їй його влаштовувати частіше. Це ми на Менорці, яка була прекрасна, ви в курсі 🙂менорка

А у вересні ми полетіли в Україну! Там було чудово! Ми були в Києві, Львові, і, звісно, у дідуся! (Бонусом збулася моя мрія – нас пофотографувала Оксана, але і для Вероніки це буде гарна память:)

10

У жовтні життя тривало, як завжди: дитина пекла, малювала, читала, співала, танцювала, тішила нас самою своєю присутністю!

малюєпісочниця

А зараз знову листопад, коло замкнулося, у суботу ми скажемо Веронці “З Днем народження! Дякуємо, маленька, що ти у нас таке Чудо!”

Якось нещодавно Вероніка мені сказала “Mama, jag älskar dig! Kul att vi har träffats!” (Мамо, я тебе люблю! Круто, що ми зустрілися!) і хоча вона, мабуть, говорила про якийсь свій маленький контекст, вийшло це глобально і правдиво, насправді, що може бути крутіше того, що ми зустрілися?

З Веронікою перевернувся весь світ, але мені подобається цей світ набагато більше, ніж тоді, коли її в цьому світі ще не було. Вона неймовірна дівчинка, вона вся така наша, що іншої дитини у нас просто не могло “вийти”. Я не уявляю нашого життя без цього нашого “рівнобедренного” трикутника, у якому ми всі неподільне ціле. Хочеться, щоб ми якомого довше одне одного тішили і були у “зоні доступу”. Це насправді єдине, чого я хочу.

Advertisements

One thought on “Третій рік Вероніки

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s